piątek, 2 grudnia 2011

Zmiany, zmiany, zmiany

Wiadomością dzisiejszego dnia pozostaną zwolnienia dyrektorów: Jaszczuka, Popiołka i Rytczaka. Szybka i konkretna konferencja odbywa się właśnie w Ratuszu. Może przy okazji tak ciepłego grudnia to powiew wiosny? Wkrótce dowiemy się co dalej... Czytajcie naszego bloga, zawsze na bieżąco;)


3 komentarze:

  1. Wy tak co jakiś czas skrytykujecie decyzje prezydenta, pokpicie sobie, a ja tak popatrzyłem po niby zdolnych znajomych ze szkół na Facebooku - Berlin, Monachium, Denver, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Barcelona i przeszyło mnie szczere współczucie dla tej funkcji w mieście. Jak człowiek zda sobie sprawę z migracji kapitału ludzkiego na Warmii, to trzeba mieć naprawdę tęgą głowę, żeby wymyślać, kto tu będzie chciał w przyszłości mieszkać. Na drogi i nowoczesne technologie, które Warszawka wmawia, że Następny Etap Postępu to chyba już za późno. Teraz trzeba by zaistnieć w przestrzeni symbolicznej zachodniej cywilizacji także poprzez media. Jak zajebisty Chrystus świebodziński, a może by tak przelicytować Radka Sikorskiego w naszej giermańskości albo transwestytom z Francji podarować bibliotekę na starówce pod centrum kultury? czy coś tam odrobinę mądrzejszego; oportunizmu ludzi lgnięcia do lepiej rozwiniętych gospodarczo części świata nie zwalczy się tego typu budowlanymi inwestycjami, co się realizuje obecnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Choć optymalnie by było ściągać podatki dochodowe, VAT, whatever z ludzi, którzy tu się uczyli i mieszkali spowrotem do regionu. Ale już widzę, jak Warszawa pełna imigrantów się zgadza. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. http://student.wm.pl/80471,Autostop-stal-sie-sportem-ekstremalnym.html doktorat o autostopie na uwm, szkoda ze nie o pierwszej zalamania po wyjsciu z domu

    OdpowiedzUsuń